Корзина
165 отзывов
На сайте технические работы. 
Милитария - гарантия качества и надёжности!
+38 (097) 725 04 64
+38 (050) 103 95 97
Корзина
Міні-Мультитул NexTool BOTLLE OPENER & Cutlery Com2eat KT5013B, фото 2
Міні-Мультитул NexTool BOTLLE OPENER & Cutlery Com2eat KT5013B, фото 2
Міні-Мультитул NexTool BOTLLE OPENER & Cutlery Com2eat KT5013B, фото 2
Міні-Мультитул NexTool BOTLLE OPENER & Cutlery Com2eat KT5013B, фото 3

Міні-Мультитул NexTool BOTLLE OPENER & Cutlery Com2eat KT5013B

Описание
Характеристики
Информация для заказа

nextool-logo.jpg

Опис мультитула NexTool KT5013B:

Відома компанія NexTool робить чимало для того, щоб побут і повсякденна рутина стали простіше і приємніше. Створюючи свої високоміцні і багатофункціональні вироби, вона піклується про те, щоб смороду булі і цікавими зовні.

Надійний, компактний, практичний. Такий цей примірник, матеріалом для якого стала нержавіюча сталь з тефлоновим покриттям. В інструменті об'єднання єднані функції вилки і ложки. У виробі також передбачено дві плоскі викрутки. Крім того, в ньому захована відкривачка для пляшок, що робить цю модель прекрасним супутником туриста. З усіма своїми призначеннями виріб справляється бездоганно, всупереч тому, що його розміри досить-таки малі.

У будь-якій поїздці, на вилазці, в поході, на риболовлі чи полюванні – скрізь KT5013B знаходить своє застосування. Важливо і те, що в мультитулі є отвір для карабіна або шнурка. Відповідно, його запросто можна закріпити на одязі або сумці, необхідний аксесуар завжди у вас під рукою. Карабін S-biner входити в комплект і може вікорістовуватіся для закріплення моделі.

Габаритні розміри примірники: 74x43,6x9,2 міліметри. Вага аксесуара становить всього 27 грамів, колір чорний. Міцний матеріал, надійна конструкція, практичність – всі ці якості роблять модель прийнятним варіантом для постійного використання. Також мультитул являє собою вдалу ідею для подарунка. Піднести його можна як звичайному офісному працівнику, так і спортсмену, екстремалу, туристу, любителю подорожей. У кожному конкретному випадку він послужити хорошу службу. Гарантія на цей чудовий, легкий, зручний мультитул – 1 рік, офіційно від виробника.

Основні параметри та характеристики:

 • Функції:
  • ложка
  • вилка
  • відкривачка
  • плоска викрутка мала
  • викрутка плоска середня
Производитель  Nextool
Дополнительные характеристики
Гарантия1 рік лет
Количество функций5
Цвет мультитулачорний
Размер в раскрытом состоянии75 мм
Тип мультитулааксесуар, брелок для ключів, кишеньковий
Вес27 г
 • Цена: 197 грн.