Корзина
152 отзыва
На сайте технические работы. Продлятся с 09.10 до 25.10
Милитария - гарантия качества и надёжности!
+38 (097) 725 04 64
+38 (050) 103 95 97
Корзина
Точилка Risam RM010, фото 2
Точилка Risam RM010, фото 2

Точилка Risam RM010

Описание
Характеристики
Информация для заказа

risam.gif

Опис точила Risam RM010:

RM 010 - це механічне чотирьохетапне точильне пристосування. Зручна і практична точилка для заточування і правки сталевих кухонних ножів в домашніх умовах.

У корпусі цього точила є чотири виїмки. За допомогою яких ми можемо заточувати наші ножі в двох «режимах» - Standard і High precision:

Standard- для заточування під кутами в діапазоні 35-38 градусів.

High precision - призначений для заточування ножів під кутами в діапазоні 24-25 градусів.

Справа в тому, що кут заточування ножа залежить від твердості стали. Чим більше твердість, тим менше може бути кут заточування (зазвичай 24-25 градусів, як у виїмці High precision). І навпаки, чим м'якше - тим менше кут (зазвичай близько 40 і більше градусів, якраз це виїмка Standard).

Кожна з різновидів є двоетапною - від грубої обробки до фінішної заточки. Відповідно, виїмки оснащені сталевими твердосплавними і керамічними абразивами з різними показниками зернистості, що підвищує ефективність заточування клинків.

За допомогою твердосплавних - здійснюється груба заточка і правка. А за допомогою виїмок з керамічними абразивами, здійснюється остаточне доведення клинка. Також кераміка цього точила підходить для редагування і регулярного підточування гострих ножів (що рекомендується робити приблизно раз в тиждень).

При цьому, точилка RM 010 - є поєднанням зручності і безпеки використання, при заточуванні, виправленні й підтримці гостроти ваших кухонних ножів.

Вона забезпечена зручною закритою ручкою, в якій скомбіновані пластик і резинополімер. Що забезпечує міцність утримання і захищеність ваших рук в процесі заточування ножів.

Точилка RM 010 проста у використанні, її можна встановити на будь-яку рівну поверхню, а гумова накладка на її нижній частині запобігає зісковзуванню.

RM-010 - багатофункціональна точилка для більшості кухонних ножів з різними сталевими клинками.

Основные атрибуты
Типмеханічні точила
Производитель  Risam
Дополнительные характеристики
Гарантия3 місяці лет
Материал точилакераміка, сталь
Для лезвийзі звичайним лезом
Тип товараТочила для ножів
  • Цена: 358 грн.